Archiwum 12 maja 2008

REMIS NA OTWARCIE:)
Autor: coverMUSIC
12 maja 2008, 14:08

Remisem 1:1 zakończył się pierwszy mecz Półfinałowego meczu Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej, które odbywają się na obiektach gdańskiego AWF-u.

Mecz stał na dobrym poziomie i dużo było sytuacji bramkowych po obu stronach. Pierwsza bramka padła w 20 minucie meczu i strzelił ją zawodnik z Bydgoszczy, który wrzucał piłkę w pole karne. Piłka zeszła mu z nogi i wpadła w okienko naszej bramki-nie do obronyYell.

Bramka dla gości wstrząsnęła nami i zaczęliśmy składniej grać. Łukasz Olszewski odważnie wszedł w pole karne i został sfaulowany-sędzie odgwizdał karnego, którego wykorzystał Rzepinho i mieliśmy 1:1 i koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie było jeszcze kilka akcji po obu stronach, jednak wynik nie uległ zmianie. Możemy być zadowoleni z gry i wyniku, gdyż nadal liczymy się w walce o finał.

Uniwersytet Gdański - WSG Bydgoszcz

Skład Uniwersytetu Gdańskiego:

1. Kondraciewicz Sławek-2 Grabowski Łukasz,3. Barski Bartek,4. Chylak Paweł(13. Fijoł Konrad),5. Symanowicz Robert,6. Olszewski Łukasz,7. Florek Bartek,8. Poźniak Tomasz,9. Szymański Marcin,10. Bojaruniec Sebastian,11. Rzepecki Rafał.

bramka:Rzepecki R.(k)

Odnotować należy,że dojechała jednak ekipa z Poznania (trawiasta odpowiedniczka kademii Słowa Poznań)

O godzinie 15:00 zagramy z UWM Poznań.

ROZPOCZYNAMY ZMAGANIA
12 maja 2008, 08:36

Do sporej niespodzianki doszło wczoraj podczas weryfikacji. Mianowicie w naszej grupie zaszła zmiana - nie przyjechała Akademia Słowa Poznań a w jej miejsce zagra gdańska Akademia Medyczna.

Zwyciężyć w gdańskim półfinale będzie mimo wszystko bardzo ciężko, ale dopóki piłka w grze to wszystko możliwe.

Pierwszy mecz dziś o godzinie 12:00 z drużyną z Bydgoszczy. 3 godziny później zagramy ze wspomnianą Akademią Medyczną Gdańsk, po którym ekipa wybierze się na wspólny obiad na gdańskim AWFie i na tym zakończy dzisiejsze zmagania.

Do rozegrania zostanie mecz z Politechniką Poznańską jutro o godzinie 12:00(godzina może ulec zmianie) i miejmy nadzieje, że będzie to mecz o wszystko. Z tajnych źródeł wiemy, że nie dojadą na Turniej zawodnicy 3-ligowej Jaroty Jarocin, co z pewnością osłabia poznańską ekipę(dostali zakaz gry w Mistrzostwach wydany przez klub).