Archiwum 29 kwietnia 2008

AWF za silny
Autor: coverMUSIC
29 kwietnia 2008, 07:20

W pierwszym meczu II etapu Mistrzostw Polski Szkół Wyższych przegraliśmy wczoraj z AWFiS Gdańsk 1:5(0:1). Skład AWF-u był pełen nazwisk czynnych zawodników 4-ligowych boisk-m.in Kudyba(Bałtyk Gdynia), Urbański,Skórka(Murkam), Kiełb(Orlęta) i kilku innych.

UG-AWF 1:5

bramka: Olszewski Łukasz(90min)

skład: Kondraciewicz-Grabowski(Fijoł),Kozłowski(Symanowicz),Chylak, Barski,Szymański,Poźniak, Przygrodzki(Olszewski), Rumian, Florek(Hajduk),Rzepecki oraz kilku zawodników z szerokiej kadry.

W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany, jednak od 60 minuty po uzyskaniu dwubramkowej przewagi przez gospodarzy przewaga stała się znacząca. Lanie skończyło się na 1:5, jednak ta porażka może nie mieć żadnego znaczenia. Przed Nami drugi i zarazem ostatni mecz II etapu MPSzW.

Cieszy duża frekwencja Naszego zespołu. Każdy pograł, miejmy nadzieje, że kolejne mecze będą bardziej udane.

Podejmiemy w nim Politechnikę Gdańską na Stadionie przy ul.Bażyńskiego w czwartek 8 maja 2008 roku o godzinie 17:00. Zbiórka 16:30.