REMIS NA OTWARCIE:)

Autor: coverMUSIC
12 maja 2008, 14:08

Remisem 1:1 zakończył się pierwszy mecz Półfinałowego meczu Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej, które odbywają się na obiektach gdańskiego AWF-u.

Mecz stał na dobrym poziomie i dużo było sytuacji bramkowych po obu stronach. Pierwsza bramka padła w 20 minucie meczu i strzelił ją zawodnik z Bydgoszczy, który wrzucał piłkę w pole karne. Piłka zeszła mu z nogi i wpadła w okienko naszej bramki-nie do obronyYell.

Bramka dla gości wstrząsnęła nami i zaczęliśmy składniej grać. Łukasz Olszewski odważnie wszedł w pole karne i został sfaulowany-sędzie odgwizdał karnego, którego wykorzystał Rzepinho i mieliśmy 1:1 i koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie było jeszcze kilka akcji po obu stronach, jednak wynik nie uległ zmianie. Możemy być zadowoleni z gry i wyniku, gdyż nadal liczymy się w walce o finał.

Uniwersytet Gdański - WSG Bydgoszcz

Skład Uniwersytetu Gdańskiego:

1. Kondraciewicz Sławek-2 Grabowski Łukasz,3. Barski Bartek,4. Chylak Paweł(13. Fijoł Konrad),5. Symanowicz Robert,6. Olszewski Łukasz,7. Florek Bartek,8. Poźniak Tomasz,9. Szymański Marcin,10. Bojaruniec Sebastian,11. Rzepecki Rafał.

bramka:Rzepecki R.(k)

Odnotować należy,że dojechała jednak ekipa z Poznania (trawiasta odpowiedniczka kademii Słowa Poznań)

O godzinie 15:00 zagramy z UWM Poznań.

trio murzynek
12 maja 2008
postanowiłyśmy wziąc na siebie niewdzięczną rolę kapitana łodzi z czarnym żaglem (tak drogi kozinho, to jest wtręt tzw. erudycyjny)i poinformować o porażce zespołu UG w drugim spotkaniu w stosunku 1:3. wynik na to nie wskazuje, ale jako obiektywne obserwatorki stwierdzamy jednoznacznie, że to drużyna UG przeważała, poległa jednak w nierównej walce z rozregulowanym celownikiem, rozkładem spotkań, butami boksera oraz nieotrzymanym obiadem. szymek właśnie dodaje, że sam powinien to wygrać, ale my go kochamy, więc nie zrzucimy na niego odpowiedzialności, chociaż wyrywa się do otrzymania kilku batów na gołą pupę krzycząc "punish me!".