MAMY UPRAGNIONY PÓŁFINAŁ!!!!! :)

Autor: coverMUSIC
29 lutego 2008, 20:12

W dzisiejszym meczu ćwierćfinałowym po arcy ciekawym meczu pokonaliśmy ekipę z Lublina=> KUL Lublin w rozmiarach 3:1.

Mecz miał emocjonujący przebieg gdyż przegrywaliśmy połowę meczu 0:1. Wyrównanie padło po wykonywanym przez Łukasza Gardeje Grabowskiego rzutu z autu, który wbił mocną piłkę w pole karne  gdzie czekał już Rzepinho i na raty pokonał bramkarza lobując go :p

Dobrze przeprowadzane zmiany przez Trenera Kindę pomogły utrzymać remisowy wynik do samego ostatniej minuty.. gdy na tablicy pozostało 55 sekund do końca meczu wykonywaliśmy rzut z autu... Wojtek Pawicki zagrał lekko do Rzepinho który z całej siły posłał piłę na długi słupek a idealnie nogę przystawił DJ i w Naszej ekipie zapanowała euforiaSuper. Po 6 latach wreszcie mamy upragniony półfinał. Jutro o godzinie 12:00 podejmiemy zwycięzcę meczu  Kraków - Rzeszów. Zwycięstwo w tym meczu pozwoliłoby Nam zagrać o złoto... będzie okazja do rewanżu na pierwszoligowcach z PoznaniaPerskie oko

W dzisiejszym meczu cała ekipa zagrała na 100% i to zwycięstwo z pewnością scaliło ekipę i dodało wiary w walce o medalSuper